Tvoření pro radost

spřátelená zvířecí rodinka

Tuto spřátelenou zvířecí rodinku jezdím čas od času zaopatřovat oplátkou za občasné poskytnutí azylu zvěřinci mému.

Trošičku vám naše zvířecí kamarády představím.

Jsou to vesměs nalezenci nebo byli odebráni původním majitelům. Zejména kočičky byly často doslova zachráněny před jistou smrtí.

S představováním začnu popořádku podle toho, jak zvířátka do smečky přicházela.

Posledni komentare
30.08.2007 21:39:20: smileyteda Jani, smekám před tvou přítelkyní, musí mít srdíčko ze zlata stejně jako ty. Všichni vaši k...
Ráchel

Naše spřátelená zvířecí rodinka malinko prořídla.
Před chviličkou mi přišla oznámit kamarádka, že Ráchelka včera umřela. Našli ji včera odpoledne doma s pěnou u tlamičky a točící se na podlaze.
Veterinář stav označil buď za epileptický záchvat nebo umírání. Dostala injekci, to pro případ, že by to byl epileptický záchvat.
Cestou domů však v přepravce svůj současný život na této planetě vzdala a odešla do kočičího nebe za svými kamarády. Možná už vypráví Julíškovi o členech rodinky, které on nepoznal.
Její oblíbené místečko u boudy na zahradě zůstane prázdné.
Bylo jí 10 let.

Posledni komentare
02.12.2007 14:00:03: smileyRáchelka určitě vyřídí pozdravy všem kočinkám v kočičím nebi na které jejich přátelé vzpomínají....
Po svém příjezdu jsem našla na stole manuál, který jsem si ostatně vyžádala, protože můj mozek už dost neochotně ukládá informace. Zavřít slepice, sundat prádlo a zalít zahradu, to jsem zvládla bez problémů, i když mi chvíli trvalo, než se mi podařilo otevřít dobře zarýglovanou branku na zadní zahradu. Mnohem horší to mělo být s krmením "divé zvěře".